Više Od Igra na ploči Granu i Pandža Otok Duhova Za Igre

HRK 104.97

Na skladištu
Dostupno za naručivanje

Za 1-4 igrača. vrijeme igranja 90-120 minuta.Proširenje.Za igre je potrebno otok duhova.Za 1-4 igrača. vrijeme igranja 90-120 minuta.Proširenje.Za igre je potrebno otok duhova.Širenje "granu i pandža" za Otok duhova, u kojem je predstavio dva nova duha (oštre očnjake za lišće i čuvar tabu šume) i novi protivnik (Francuska), a također je dodao da su događaji u fazu napadača igre!u špilu događaja postoje događaji koji se odvijaju svaki potez, dodajući dodatne varijacije u toku igre.Osim toga, dodatak tu su tokeni koji ometaju invaders istražiti, graditi, разорять ili dodati divlje zvijeri na zemlji, novi set sposobnosti (31 mlađi i 21 glavni), koji koriste nove tokena i proširuju igru, 15 novih kartica straha, nove karte poraza i nove skripte.